Poziom wody w basenie

Intex MetalFrame & UltraFrame & Sequoia i Bestway SteelPro & Rectangular & Royal

Poziom wody w basenie

Postprzez paniek » 29 kwi 2012, o 09:01

Witam mam basen stela偶owy INTEX 457X122 i mam pytanie. Poziom wody mi\臋dzy praw膮 stron膮 basenu a lew膮 r贸偶ni sie o nieca艂e 5cm bo basen jest lekko pocholony. Przed roz艂ozeniem pod艂o偶e by\艂o w niar臋 r贸wne. Czy mo偶e co艣 sie sta膰 dla basenu gdy jest taka ro偶nica poziomu mi臋dzy brzegami? Z gory dzieki za informacje;)
paniek

Do艂膮czy艂(a): 28 kwi 2012, o 21:54

Re: Poziom wody w basenie

Postprzez Crimson » 30 kwi 2012, o 13:17

Og贸lnie producent nakazuje aby rozstawia膰 basen na r贸wnym, wypoziomowanym pod艂o偶u (m贸wisz, 偶e takie by艂o w momencie rozstawiania basenu? ;) ), tak aby nap贸r wody r贸wnolegle si臋 roz艂o偶y艂.

Znowu 5cm r贸偶nicy w 4,5m basenie nie jest to a偶 tak du偶a r贸偶nica, wi臋c teoretycznie nic szczeg贸lnego nie powinno si臋 wydarzy膰, (nie wiem jak bardzo pochylony jest basen) ale pilnowa艂bym czy ta r贸偶nica dalej si臋 nie powi臋ksza...

A mo偶e po prostu stela偶 jest gdzie艣 skrzywiony? Przy 藕le rozstawionym basenie to 1 rzecz, kt贸ra mo偶e si臋 wydarzy膰.
Nie udzielam pomocy na PW! Wszystkie pytania i problemy prosz臋 opisywa膰 na forum! Pozdrawiam!
http://www.baseneo.pl
Crimson
Administrator

Do艂膮czy艂(a): 21 lut 2011, o 15:49

Postprzez paniek » 5 maja 2012, o 08:33

AHa rozumiem. A mam takie pytanie spusci艂臋m wod臋 w basenie wyr贸wna艂em ziemi臋 i teraz mam pytanko czy pod艂o偶y膰 pod basen p艂yt臋 OSB czy nawie艣膰 piasku co bedzie lepsze?
paniek

Do艂膮czy艂(a): 28 kwi 2012, o 21:54

Postprzez Crimson » 10 maja 2012, o 08:35

Wystarczy dobrze ubita, wypoziomowana ziemia (niekoniecznie piasek), na to mata lub dwie a na nich basen.
Nie udzielam pomocy na PW! Wszystkie pytania i problemy prosz臋 opisywa膰 na forum! Pozdrawiam!
http://www.baseneo.pl
Crimson
Administrator

Do艂膮czy艂(a): 21 lut 2011, o 15:49

Powr贸t do Baseny Stela偶owe

Kto przegl膮da forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten dzia艂: Brak zidentyfikowanych u偶ytkownik贸w i 1 go艣膰