podk艂adki drewniane pod rozpory

Intex MetalFrame & UltraFrame & Sequoia i Bestway SteelPro & Rectangular & Royal

podk艂adki drewniane pod rozpory

Postprzez tadtam » 29 maja 2011, o 15:08

Podk艂adki maj膮 mie膰 wymiary 38x38x3 cm. Gdzie mog臋 je kupi膰? W tartaku powiedziano mi, 偶e b臋d膮 posiada膰 s臋ki, co wydaje mi si臋 niedopuszczalne ze wzgl臋du na os艂abienie i ewentualne przetarcia materia艂u stykaj膮cego si臋 z s臋kiem w podk艂adce. Basen (975x488) po艂o偶ony jest na wypoziomowanym gruncie i wzmocnionym steropianie. Wymaga niestety 24 podk艂adek pod rozpory. Mo偶e firma Intex posiada gotowe rozwi膮zania, a mo偶e inny tartak w okolicy Rypina :?:
Oczekuj臋 na porady,
tadtam.
tadtam

Do艂膮czy艂(a): 29 maja 2011, o 13:53

Re: podk艂adki drewniane pod rozpory

Postprzez Crimson » 30 maja 2011, o 12:28

Intex napewno nie posiada 偶adnych gotowych rozwi膮za艅 w tym temacie.

A czy nie mog膮 Panu wykona膰 takich podk艂adek bez s臋k贸w? Mo偶e warto sprawdzi膰 inny tartak, nie wiem jakie tam Pan ma w okolicy Rypina. ;)
Nie udzielam pomocy na PW! Wszystkie pytania i problemy prosz臋 opisywa膰 na forum! Pozdrawiam!
http://www.baseneo.pl
Crimson
Administrator

Do艂膮czy艂(a): 21 lut 2011, o 15:49

Postprzez PawelO » 2 cze 2011, o 12:36

Proponuj臋 kupi膰 deski o szeroko艣ci 20cm i ustawi膰 dwie obok siebie (oczywi艣cie linia 艂膮czenia prostopadle do "nogi" basenu), spe艂ni膮 swoje zadanie.
PawelO

Do艂膮czy艂(a): 2 cze 2011, o 12:34

Postprzez tadtam » 9 cze 2011, o 19:23

Pod wp艂ywem wyst臋puj膮cych si艂 2 deski u艂o偶one r贸wnolegle ze s艂ojami mog膮 odchyli膰 si臋 na zewn膮trz unosz膮c do g贸ry kraw臋dzie wewn臋trzne, kt贸re mog膮 przeci膮膰 materia艂a艂 konstrukcyjny. Oczywi艣cie mo偶na ten materia艂 w Intex dokupi膰, ale poszukuj臋 w艂a艣ciwego rozwi膮zania. Zr贸ci艂em si臋 do tartaku w Urszulewie, ale do tej pory nie uzyska艂em odpowiedzi czy potrafi takie elementy wytworzy膰.
tadtam

Do艂膮czy艂(a): 29 maja 2011, o 13:53

Powr贸t do Baseny Stela偶owe

Kto przegl膮da forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten dzia艂: Brak zidentyfikowanych u偶ytkownik贸w i 1 go艣膰